Googlebot не разпознава разликата между

Post Images

Googlebot не разпознава разликата между публикации (в блог или е-вестник) и уеб страници, поради което всеки от тях има еднаква възможност да се класира в резултатите от търсенето.
Google не прави разлика между публикации в блогове и уеб страници при индексиране и класиране на съдържание. „Публикация“ може да се класира също толкова добре, колкото и „уеб страница“.
Дали съдържанието се счита за „публикация“ или „страница“ е идентификатор в бекхенда на CMS(Система за управление на съдържанието) на уебсайта. Това помага на собствениците на сайтове да поддържат организирано съдържание, но това не е нещо, което Google би могъл да разпознае.

Кратка статия, но смятам, че всеки електронен търговец трябва да го знае.

"По мое мнение Известните Марки предварително са заложени, да излизат начело при търсене. Не може да се състезавате с тях, тук няма демокрация." 

Дали ще ви помогне, когато правите оптимизация на сайта си за търсачките !?!

Социални мрежи

Twitter продължава да работи по раздела - Нови пространства - добавя опции за редактиране.

Новини

Google предупреждава служителите: Бъдете внимателни, когато използвате Bard

Mаркетинг

Как да продавате вашите картини и снимки онлайн ?

SEO

Най-доброто от SEO за Dropshipping

Новини

Електронната търговия е новото нормално

Новини

Франция и пазара на дрехи втора употреба

Новини

eBay забранява на продавачите да обявяват ремонтирани телефони за продажба

Новини

Яндекс придобива KupiVIP

Новини

Промените в електранната търговия породени от енергиината криза

E-commerce софтуер

Приставки за продажба на цифрови файлове